Menü
Your Cart

Bu domain (filtresanayi.com) site içeriği ile birlikte satılıktır.
İletişim için: bilgi@filtresanayi.com

Hakkımızda

Filtre Sanayi

  • Filtre Sanayi bir Novamaks Ltd. Şti. markasıdır.
  • Her türlü endüstriyel filtre ithalatı, siparişe özel filtre ve hazne üretimi, filtre sistemleri konusunda danışmanlık hizmetleri, arıtma firmaları ve tesisler için düzenli filtre ve komponent tedariki sağlamaktayız.

Endüstriyel Filtrede Geniş Ürün Yelpazesi

  • Endüstriyel filtre alanında uzun yıllardır çalışan deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin her türlü filtre ihtiyacına doğru ve hızlı çözümler üretiyoruz. İthal ve kendi üretimimiz endüstriyel filtreler sunmaktayız.
  • Her iki grup için de sadece yüksek kaliteli, fiyat performans anlamında başarılı filtreleri portföyümüze kabul etmekte, test edilmiş ürünler satmaktayız.
  • Bir çok farklı ürünü stoklarımızda tutuyoruz. Stoklarımızda bulunmayan ürünlerin üretimi veya ithalatı için ise çok hızlı refleks veren lojistik sistemimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebiliyoruz.

Özel Tasarım Endüstriyel Filtre

  • Endüstriyel filtre sektörü çeşitli amaçlara yönelik binlerce filtre alternatifi sunsa da zaman zaman farklı amaçlar için özel tasarlanmış filtrelere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu gibi durumlarda özel tasarım filtre üretim ve ithalat olanaklarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
  • Güçlü finansal yapımız, üretim imkanımız, çok çeşitli yurt dışi tedarikçi ile kurmuş olduğumuz temsilcilik ilişkileri ve stoklu çalışmanın sağladığı maliyet avantajlarına sahibiz. Bu avantajları müşterilerimize uygun fiyatlar sunmak için kullanıyoruz.
  • Hızlı refleks veren tedarik ağımızı, bizden endüstriyel filtre satın alan müşterilerimizin siparişlerini kendilerine hızlıca ulaştırmak için de kullanmaktayız. Kargo, kurye, kendi araçlarımız gibi olanakları bir arada kullanarak teslimatlarımızı hızlandırıyoruz.


Kurumsal Bilgiler

Ünvan : Novamaks Teknoloji ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Vergi Dairesi : Zincirlikuyu
Vergi No : 632 039 8883
Kuruluş Yılı : 2011
Ticaret Sicil No : 761958