Menü
Your Cart

Bu domain (filtresanayi.com) site içeriği ile birlikte satılıktır.
İletişim için: bilgi@filtresanayi.com

FAQ

Filtre

Filtrenizi kendiniz değiştirebilirsiniz.. Filtre ve koku kartuşu değiştirmek için ön kapakta bulunan açılır kapağı açarak eski koku şişesini ve filtreyi çıkarmalısınız. Değişim yapılırken her zaman cihazınızı kapatınız.
Filtreler 3 çeşittir.
1-Karbon filtre : Koku hassasiyeti yüksek mekanlarda tercih edilmelidir.
2-Polen filtre : Toz ve partikül hassasiyeti yüksek filtrelerdir. Yüksek toz ve partikül bulunma olasılığı olan mekanlarda tercih edilmelidir.
3-Hepa filtre : Aynı anda hem koku ve hem de  toz problemi olan mekanlarda tercih edilen filtre çeşididir.
Aşırı kirlilik ve tozlu ortamlar hariç filtrenizi 6 ayda bir değiştirmenizi öneriyoruz. Çok tozlu ve nemli ortamlarda değişim süresi kısalacaktır.

Koku

Sercair kokuları cihaza özel olarak tamamen doğal esans yağlarından üretilmektedir. Cihazınız koku bitiminde size uyarı verecektir. İsteğinize uygun kokuları internet sitemizden temin edebilirsiniz.
Kokularınızı kendiniz değiştirebilirsiniz. Koku değiştirmek için ön kapakta buluna açılır kapağı açarak eski koku şişesini  çıkartmalısınız. Değişim yapılırken her zaman cihazınızı kapatınız.
Koku ünitesi seçili olan moda göre çalışmasını belirlemektedir. Tatil modunda çalışmamakta, eco modunda en düşük düzeyde çalışmaktadır. Ayrıca Sercair.App üzerinden koku modülünü aktif yada pasif hale getirebilirsiniz.