Menü
Your Cart

Bu domain (filtresanayi.com) site içeriği ile birlikte satılıktır.
İletişim için: bilgi@filtresanayi.com

Panel Filtreler

Panel Filtreler

Panel Kartuş Filtreler ile Kaliteli Filtrasyon

Endüstriyel panel kartuş filtreler veya diğer adıyla kaset filtreler, hava akışını düzenlemek ve endüstriyel ekipmanlarınızı zararlı partiküler madde ve korozyondan korumak için tasarlanmış kutu şekilli filtrelerdir. Panel filtre, kaset filtre veya hepa filtre olarak adlandırılır. Kaset filtreler, ince toz parçacıklarını etkili bir şekilde 3 mikrondan 25 mikrona tutarlar.

Panel kartuş filtreler, çok sayıda farklı boyutta, çeşitli görseller ve yüz ekranları için mevcuttur. İhtiyaca özel kaset filtre imalatı yapılmaktadır.


Kaset Filtrelerin Faydaları

Tüm filtreler OEM özelliklerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

OEM’lere eşdeğer performans elde etmek için tasarlanmıştır.

Tam medya kapasitesi ile inşa edilmiştir.

Yıkanabilir medya seçenekleri mevcuttur.

Yüksek kaliteli performans malzemeleri ile üretilmiştir.

Çerçeveler dayanıklılık için dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

OEM değiştirmelerinde ekonomik bir alternatiftir.


Panel Filtreler / Kaset Filtreler Teknik Özellikleri

Medya – paslanmaz çelik hasır, paslanmaz çelik dokuma örgü, epoksi kaplı çelik ekran, galvanizli tel örgü, standart selüloz kağıt, 80/20 yüksek akış harman kağıt, 80/20 nanofiber kağıt, polyester keçe, polipropilen keçe, polyester pamuk karışımı, üretan köpük Kömür köpüğü, lofted dacron, bağlanmış polyester, Nomex®, aramid keçe, fiberglas keçe.

Çerçeve – Ağır galvanizli çelik, paslanmaz çelik, hafif galvanizli alüminyum.

Montaj – Pileli ortamlar, filtre alanını artırarak basınç düşüşüne ve yüksek partikül tutma kapasitesine izin verir. Panel filtreler, filtre ortamını çerçevenin dört tarafına yapıştırmak için yüksek mukavemetli üretan dolgu macunu ile birleştirilir. Bu, zorlu uygulamalarda güçlü tutunma ve daha güçlü bir filtreleme ile sonuçlanır ve geliştirilmiş performans için hava baypasını azaltır. Silikon yapıştırıcılar yüksek sıcaklık uygulamaları için kullanılabilir.

Seçenekler – Kolay kurulum, neopren köpük veya polyester contalar, paslanmaz çelik veya galvanizli çelik koruyucu yüz ekranları için kulp veya çemberleme. Epoksi kaplı çelik ekran medya desteği, galvanizli tel örgü malzemesi, paslanmaz çelik hasır destek.


Panel Filtre Uygulamaları

Motorlar

Fan ve fan girişleri

Eksenel kompresörler

Türbinler

Çok kademeli santrifüj kompresör girişlerinde ön filtre


Bu kategoride ürün bulunamadı.